درباره ما

فروشگاه اینترنتی فالیا با هدف ارائه تخصصی میوه خشک و خشکبار با کیفیت در سال 98 به مدیریت خانم حمیدی شروع به کار کرد. محصولات فالیا از دست‌چین بهترین و باکیفیت‌ترین میوه‌ها تهیه‌شده و فاقد هرگونه مواد نگه‌دارنده است. این محصولات در بسته‌بندی‌های کاملاً بهداشتی و جذاب به دو صورت پاکتی و جعبه‌های کادویی به مشتریان عزیز عرضه می گردد. این مجموعه تمام تلاش خود را به کار می برد تا محصولی با کیفیت روز جهانی و مطابق با ذائقه ایرانی به تولید برساند تا طعم بی نظیر میوه ها را در همه فصول سال میهمان خانواده های ایرانی کند. میوه های خشک فالیا جایگزینی طبیعی و سالم از دل طبیعت برای تنقلات ناسالم و مضر می باشند. خشک‌شده میوه ها در عین دارا بودن خواص بسیار فراوان، در تمامی سال در دسترس شما مشتریان گرامی است.

مجموعه فروشگاه اینترنتی میوه خشک فالیا با دارا بودن کادری مجرب و کارآزموده در زمینه تولید میوه خشک، تمام تلاش خود را در راستای تولید و ارائه میوه خشک با کیفیت و مرغوب به مشتریان گرامی به کار بسته است.

فروشگاه اینترنتی میوه خشک فالیا با توجه به نیاز مشتریان گران قدر، کار خود را در زمینه ارسال و فروش اینترنتی میوه خشک توسعه داده و با دارا بودن یک گروه کارشناسی در زمینه فروش اینترنتی میوه خشک فالیا، ارسال میوه خشک و خشکبار فالیا از طریق پست (پیشتاز یا سفارشی)، تیپاکس و یا از طریق پیک به درخواست مشتری به انجام می رساند. مشاوران زبده فروشگاه اینترنتی فالیا از ابتدا تا انتهای مراحل خرید اینترنتی تا ارسال درب منزل در خدمت شما هستند تا این محصولات در کم ترین زمان ممکن و با بهترین بسته‌بندی‌ها درب منزل به شما تحویل داده شود. این مجموعه از بدو تأسیس، جلب رضایت شما مشتریان گرامی را سرلوحه کار و تلاش خود قرار داده است و در پی آن است تا نیاز خانوارهای ایرانی را به این محصولات ارگانیک و پرخاصیت به بهترین شکل ممکن برآورده کند .